Misyonumuz

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir işbirliğiyle karşılamak.

İşbirliği yaptığımız kurumlara karşı sorumlu bir iş ortağı olabilmek. Profesyonel kadromuz, güçlü organizasyonumuz ve başarıya olan inancımız ile EgeForm Bilgi İşlem & Güvenlik, kurulduğu ilk günden beri sektörde öncü olma ve liderlik etme özelliklerini tüm gayreti ile geliştirmeye devam edecektir.

Vizyonumuz

EgeForm Bilgi İşlem & Güvenlik ailesi olarak bilişim sektöründeki kurumsal süreçlerin dijitalleşmesi, yazılım geliştirme, entegrasyon ve süreç yönetimi alanında uzmanlık sağlamak.

BT sektörü için hizmet ve ürün altyapısı gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda yeni teknolojileri ve ulusal bir yazılım altyapısı kullanarak global şirketlere hizmet vererek ülkenin gelişmesine katkı sağlayacak biçimde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Değerlerimiz

Hızlıyız, esneğiz, sorumluyuz, yaratıcı ve yenilikçiyiz...

2002 yılında Denizli'de Detay Bilişim ismiyle kurulan firmamız faaliyette bulunduğu 17 yıl içerisinde piyasa da kendisine saygın bir yer edinmiş, müşterilerine en iyi kaliteyi sunarak işinin her zaman arkasında olmuştur. 2007 yılında yeni bir yapılanmayla market otomasyon - restoran otomasyon - güvenlik kamerası kurulumu şirketini kurarak, siz değerli müşterilerimize Mersin'de hizmet vermeye başlamıştır.

Kurumsal kimliğimiz

Kurumsal bir çalışma yapısı benimseyen firmamız bu sayede Daha Uygun Fiyata - Daha Kaliteli Hizmet anlayışını kendisine rehber edinmiştir.

Yazılım sektöründe çok kısa sürede edindiğimiz bu mevkiyi aynı gayretle daha da yukarılara taşımak ve hem çalışanlarımız hem de müşterilerimizle şimdi olduğumuz gibi ailenin bir parçası olmak, değer katan ilişkilerle bunu daha da artırmaktır. Bu amaç doğrultusunda hergün kendimizi ve teknolojimizi yeniliyoruz.

Geçmişten günümüze EgeForm

2002'de Denizli'de kuruldu.

2002 yılında Denizli'de Detay Bilişim ismiyle kurulan firmamız faaliyette bulunduğu 17 yıl içerisinde piyasa da kendisine saygın bir yer edinmiş, müşterilerine en iyi kaliteyi sunarak işinin her zaman arkasında olmuştur.

Market ve restoran otomasyon

2007 yılında yeni bir yapılanmayla market otomasyon - restoran otomasyon - güvenlik kamerası kurulumu şirketini kurarak, siz değerli müşterilerimize Mersin'de hizmet vermeye başlamıştır.

EgeForm yeni yerinde

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına mevcut yerimiz artık bize yetmediğinden dolayı Pirireis Mh. 1103 Sk. No:5/C Yenişehir'e taşındık.

EgeForm, AEC'yi kurdu.

EgeForm, büyüyen yapısı ile AEC teknolojiyi kurarak bu alanda kendini daha da gösterme peşinde...

Müşterilerimiz