Bir web sitesi günümüz reklam teknolojilerinden en verimlisi ve en önemlisidir. Sizi her gün, her saat ve her an temsil edebilecek başka bir araç yoktur. Sokaklardaki reklamlarınızı sadece sokaktan geçenler görür, televizyondaki reklamlarınızı sadece televizyon seyredenler görür fakat web sitenizi isteyen kişi istediği zaman dünyanın istediği yerinden görebilir!

Bizler, sizleri tüm dünya önünde sergileyebilecek 7/24 online bir reklam tasarlamaya hazırız. Günümüzde herkes en basitinden bir site yapabilmekte fakat profesyonel web tasarımı zaman, emek ve bilgi ister. En önemlisi de herkesin ilk tercih ettiği arama motoru Google’da ilk sıralarda olabilmek için uygulanan taktiklerdir.

Egeform Web Tasarım'ı Tercih Etmeniz İçin 4 Neden
Vahşi rekabet ortamında şirketler, ayakta kalabilmek için daima en iyi ürün ya da hizmeti üretme ve bunları hedef kitlelerine ulaştırma çabası içindeler.
Şirket yetkilileri ve tüm çalışanlar bu amaca ulaşabilmek için günlük hayatta sürekli karar vermek zorunda kalmakta ve bu kararların sonuçlarına katlanmaktadır.

Karar Aşaması
Günümüz ticaret hayatının en vazgeçilmez unsurlarından birisi de web sitesidir. Kendi şirketiniz için doğru web tasarım firmasını seçerken, yüzlerce tercih arasından en doğru olana nasıl karar vereceksiniz? Bunca firma arasında ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü sunacak olan firmayı nasıl tespit edeceksiniz?

Değişime Uyum Sağlama Becerisi
Egeform web tasarım olarak biz, müşterilerimiz için hazırladığımız web tasarımlarının arkaplanında çalışan yazılımı (içerik yönetim sistemi) her gün geliştirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimiz de değişime uyum sağlamanın mutluluğunu yaşıyorlar. Yani siz, yazılımımızı kullanmaya bu gün başladığınızda, aradan geçen süre içinde tüm gelişmelerden faydalanabilecek, eklediğimiz tüm yeni özellikleri kendi yönetim panelinizde anlık olarak görebileceksiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu: Zirveye Yolculuk
Arama motorunda bulunamayan web siteniz size yeni müşteri kazandırabilir mi? İnsanlar şirketinizin adını bilmeden ürün ya da hizmet adını google'da yazarak size ulaşabilirse o zaman interneti güce çevirebilirsiniz. Egeform web tasarım markasının gücü işte buradan gelir. Tüm müşterilerimiz verdiğimiz başarılı seo hizmeti sayesinde, arama motorunda bulunabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Estetiğin Dayanılmaz Çekim Gücü
Dünya standartlarında, web galerilerinde ödül kazanmış yüzlerce web tasarım referansımız değil, müşterilerinizin size duyduğu güveni perçinleyen tasarımın ziyaretçide bıraktığı izlenim ve güven size yeni müşteriler kazandıracaktır. Egeform markamız ile tasarım yaparken, işimize duyduğumuz aşkın tohumlarını bırakırız sitelerimize.
Unutmayın, Doğru karar kazandırır.

Haydi birlikte gerçek başarılara yelken açalım.

Herhangi bir sorununuz mu var?