Sizi geleceğe taşıyoruz.


Teknolojinin hızla gelişim gösterdiği günümüzde teknolojiden faydalanma ihtiyacı da bu oranda artış göstermektedir. Özellikle rekabet ortamının fazla oluşu işletmeleri; gelir - maliyet dengesini kontrol altına almaları yönünde bilişim teknolojilerinden faydalanmaya yöneltmektedir.Restoran Otomasyon kullanan işletmeler herhangi bir sistem kullanmayan işletmelere oranlagünlük %5 ile %20 arasında daha yüksek cirolar elde etmektedir. Ayrıca sistem kullanan işletmelerde müşteri memnuniyeti daha yüksek oranlarda gerçekleşmektedir. Sistem kullanımı işletmenize aşağıda belirtilen kalemlerde tahmini olarak kazançlar sağlamaktadır.
Teknolojinin hızla gelişim gösterdiği günümüzde teknolojiden faydalanma ihtiyacı da bu oranda artış göstermektedir. Özellikle rekabet ortamının fazla oluşu işletmeleri; gelir - maliyet dengesini kontrol altına almaları yönünde bilişim teknolojilerinden faydalanmaya yöneltmektedir.Restoran Otomasyon kullanan işletmeler herhangi bir sistem kullanmayan işletmelere oranlagünlük %5 ile %20 arasında daha yüksek cirolar elde etmektedir. Ayrıca sistem kullanan işletmelerde müşteri memnuniyeti daha yüksek oranlarda gerçekleşmektedir. Sistem kullanımı tahmini olarak işletmenize aşağıda belirtilen kalemlerde tahmini olarak kazançlar sağlamaktadır.

Bu kalemler:
Programın sağladığı etkili müşteri iletişimi ve takibi sayesinde : 20 TL
Etkili maliyet yönetimi ve stok yönetiminin program üzerinden kaçaksız ve imhasız olarak sağlanması sayesinde toplam :25 TL
Adisyon hatalarının önlenmesi : 20 TL
Personelden kaynaklanan kaçakların önlenmesi : 20 TL
Servis personelinin azaltılması : 20 YTL
Hızlı sipariş ve hesap alma sayesinde artan sirkülasyon : 20 TL
Toplam 125 TL
Aylık Ortalama Toplam 3.750 TL
Yıllık Ortalama Toplam 45.000 TL

Yüzde yüz yerli sermayeye sahip EGEPOS YAZILIM Fastfood, Restoran, Pastane Cafe, Kafeterya, Bar, işletmelerinin; kaliteli ve hızlı hizmet vermeleri, maliyetlerini ve gelirlerini kontrol altına almaları yönünde teknolojik ve kurumsal çözüm platformları sunmaktadır.
Sunduğu profesyonel çözümlerle verimliliğinizi maksimuma çıkartarak, size sektörde öncü olma fırsatı sunan EgePos ile tanışınÇok Şubeli takip kolaylığı ve profesyonel raporlama
Dünyanın her yerinden EGEPOS’a ulaşılabilir. Çok şubeli işletmeler şubelerini anlık tek bir merkezden takip edebilirler. İnternetten ve cep telefonundan merkeze ya da şubelere ait bütün raporlara kolaylıkla ulaşılabilir.
Kolay Kullanım
EGEPOS ara yüzü ve çalışma mantığı, her seviyede insanın rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Tüm modüller dokunmatik ekranlarda kullanılabilmektedir. Bu nedenle kullanımı kolay ve hızlıdır. Özel bir eğitim gerektirmez.
Esnek Yapı
EGEPOS kullanıcıları belli kalıplara uymak zorunda değildir. Çünkü EGEPOS; her işletmenin yapısına göre donanımsal ve yazılımsal olarak ölçeklendirilebilir bir yapıya sahiptir.
Yaygın ve Kesintisiz Servis
EGEPOS kullanıcıları 7/24 servis desteği alma olanağına sahiptirler.
Hızlı ve Güvenilir Satış sistemi
Hızlı ve güvenilir satış sistemi ile işletmenin performansının artmasına katkıda bulunur. Kısa sürede, az personel ile daha fazla iş yapma imkanı sağlayarak verimliliği maksimuma çıkarır. Alış ve satışlarınızı kontrol altına alarak kayıpları minimum seviyeye indirir.
Komple Çözüm
EGEPOS kullanıcıları, üretim ve stok takipten, paket ve rezervasyona, personel ve cari takipten, muhasebe ve raporlamaya kadar esnek yapılandırma seçenekleriyle ve değişken modül yapısıyla başka programlara ihtiyaç duymazlar.
İlk Maliye onaylı yerli restoran POS sistemi
EGEPOS aynı zamanda maliye onaylı restoran POS sistemidir. EGEPOS’tan, Escort POS’larla %100 uyumlu çalıştığından resmi fatura ve yazarkasa fişi alınabilir.
Otel yazılımlarına kolay entegrasyon
EGEPOS, yazılım altyapısının esnekliği sayesinde otel yazılımlarına kolaylıkla entegre edilebildiğinden otellere ait restoranlarda da rahatlıkla kullanılabilir.
10 ayrı salon ve her salonda 500 ayrı masada takip özelliği (bahçe, üst kat, vip salon)
Her masa için 10 ayrı alt adisyonun ayrıntılı takibi. Ayrı (alman usulü) ödeme takibi, masa parçalama ve masa birleştirme işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilme özelliği
Masa adisyonlarının ve alt adisyonların maliyetlerini ayrı ayrı ve anında görebilme özelliği
İndirim, yuvarlama, garsoniye, özel fiyat artışı ve özel fiyat indirimi gibi esnek masa operasyonları
16 ayrı ödeme tipinde işlem yapabilme özelliği
İşlem operasyonlarının tümünde kullanıcı bazlı yetkilendirme yapılabilme özelliği (iade, ikram, silme, tahsilât, masa tasıma, şubeye transfer, zayi, indirim, yuvarlama, garsoniye).
Akıllı kart, manyetik kart, parmak izi okuyucu ve RF kartlarla kullanıcı giriş işlemleri ve müşteri takibi işlemleri yapabilme özelliği
Cari bakiyeler, veresiye takibi özelliği
Gün, hafta, ay, yıl, şube, tarih aralığı seçmeli, kişi sayısı, masa performansı, kazandıran ürünler, departman gelirleri, kasalar, ödeme tipleri vs. gibi standart ve ekstra kullanıcı tanımlı gelişmiş raporlama sistemi özelliği

Multi-Tahsilat Sistemi
Hesabın bir kısmı nakit, bir kısmı kredi kartıyla veya yemek çekleriyle tahsil edilebileceği gibi, bir kısmı nakit bir kısmı döviz seklinde de tahsilatı yapılabilirsiniz.
Döviz Kasası Takip Özelliği:
4 ayrı döviz türünde tahsilât yapılabilir, yerel para birimi ile döviz arasında otomatik çevrim ve kasaları ayrı ayrı tutabilirsiniz.
Profesyonel Seviyede Paket Takibi:
Arayan numarayı görebilme, numara bazlı ve ayrıntılı cari kayıtlarının yapılabilmesi, arayan kayıtlı müşterinin önceki siparişlerini görebilme, ürün alma alışkanlıkları, sipariş sıklığı ve kişisel bilgilerini daha telefonu açmadan görebilme, müşterinin ödeme bilgileri, özel istekleri ve yol tarifi gibi bilgileri ayrıntılı hızlı, profesyonel ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
Paket Servis Kurye Takibi:
Paket kuryelerinin hangi müşteriye hangi siparişi götürdüğü, kurye para üstü, kurye toplu tahsilât, kurye performanslarını raporlayabilirisiniz.
Müşteri Kartı (Crm ve Bonus ) Uygulamaları:
Müşterilere verilen müşteri kartları, tahsilât ya da işlem sonlandırma sırasında sisteme okutulmakta ve müşterinin işletmeye ne sıklıkla geldiği, hangi ürünleri tercih ettiği, uygulanıyorsa birikmiş bonusları gibi ayrıntıları takip edebilirsiniz. Müşterilerinizin kazandığı bonuslarını, işletmeye ait herhangi bir şubeden harcamalarını sağlayabilirsiniz. İsteğe göre müşterilerin özel günlerini takip edebilir ve o günlerde mail ve SMS ile kendilerine özel kampanyalar duyurabilirsiniz.
ERP Yazılımlarıyla Tam Entegre Çalışabilme:
EGEPOS; ERP yazılımları ile tam entegre çalışabilme özelliği sayesinde merkezdeki veritabanının cari, ürün ve hareket tablolarına online ulaşabilmekte ve direk bu veritabanı üzerinden işlemleri yapabilmektedir. Bu iletişim, müşteri tercihine göre tek yönlü ya da çift yönlü olabilmektedir. Tek yönlü sistemde ana ürün kartları ve cari karları merkezde, hareketler şubede bulunmakta; çift yönlü sistemde ise, hareket tabloları da merkezde bulunmaktadır. Bu durumda EGEPOS, Merkezi ERP yazılımının orijinal bir parçası şeklinde birebir uyumlu çalışabilmektedir. Sistem, iletişim kesintilerine karsı offline çalışabilme özelliğine sahiptir. Bu modülde desteklenen üçüncü taraf ERP çözümleri: LOGO, NETSIS ve MIKRO’dur.
PDKS (Personel Devam Takip Sistemi):
Personelinizin işletmeye giriş-çıkış saatleri ve işletmede kalma sürelerini ayrı ayrı takip edebilir ve çok şubeli isletmelerde bu bilgiyi MYCELL modülü sayesinde merkeze iletilerek raporlayabilirsiniz. Raporları kişi, şube, gün, ay ve tarih aralığı bazında alabilirsiniz.
MRP (Malzeme İhtiyaç Planlama):
İşletmenin stoğundaki mevcut ürünün ne kadar daha yeteceği, bir sonraki siparişin gelme süreci, bu süre içindeki muhtemel satış rakamları, gelecek ürünün raf ömrü ve geldikten sonraki günlerde muhtemel satış miktarı gibi olasılıkların yönetilebileceği karar destek modülü (bu modül İşletme sahiplerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmektedir).
Üretim - Reçete - Maliyet:
3 boyutlu reçetelendirme (reçetelemesi yapılan yarı mamullerden mamul reçetelerinin oluşturabildiği esnek, gelişmiş, uygulanabilir ve kolay üretim sistemine) sahiptir. EGEPOS’ta çeşnilerin de reçeteleri girilebilmektedir. Bu da her ürünün farklı özellikteki çeşitleri için ayrı ayrı reçete girmeyi kaldırmakta ve işletmeye daha az sayıda personelle, kullanılabilir bir sistem sunmaktadır. Örneğin bir ürünün yarım, bir buçuk, duble ya da mantarsız gibi farklı çeşitlerini ayrı ayrı reçetelendirmenize gerek yoktur.
CESNI Sistemi:
EGEPOS’ta çeşnilere fiyat girilebilmektedir. Bu da aynı ürünün, farklı özellikteki çeşitlerinde ayrı ürün tanımlamayı kaldırmaktadır. Örneğin 10 YTL olan omlet, mantarsız olunca 9 YTL ye otomatik düşmekte veya sosisli olunca 11 TL ye otomatik çıkabilmektedir.
Bizerba Terazilerle On-Line Çift Yönlü Entegrasyon:
Tartılı ürünler kullanan işletmelerde tartı miktarı tüm ayrıntıları ile EGEPOS’ta ilgili bolüme gelmektedir. Teraziden yapılan karışık mamul tartımlar, ayrı ayrı çıkan barkotları okutma ihtiyacı olmadan hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir.
Yazıcı Yönetimi:
EGEPOS’ta, mutfak, kasa, adisyon ve fatura çıktılarını ayrı dillerde alabileceğiniz özel sistem bulunmaktadır. Örneğin mutfak personelinin ITALYAN, kasa personelin TÜRK, ve müşterilerin INGILIZ uyruklu olduklarını varsayalım. Siparişler, mutfaktan İtalyanca isimleriyle çıkacak, kasada Türkçe isimleriyle görünecek ve müşteri adisyonu İNGİLİZCE çıkacaktır. Tüm bu karmaşık işlemleri, yapılan tercihler ve ayarlar ile ek bir uğraş vermeden EGEPOS sizin adınıza yapmaktadır.
Yarım, Bir- Buçuk, Duble Porsiyon:
EGEPOS’ta ürünlerin yarım, bir bucuk ve duble porsiyonlarını ayrıca tanımlama yapmadan otomatik fiyatlandırılabilmektedir. Aynı zamanda bu tarz ürünlerin reçeteleri de belirlenen oranlarda porsiyonlarına göre maliyetlendirilebilmektedir.
Bağımsız Masa Numarası Sistemi:
Bu sistemde, müşterilerin oturduğu masa numaraları (yerleri) sabit değildir. Her masayı ifade eden masa kartları mevcuttur. Kişiler nereye geçerse kart onlarla birlikte geçer. Dolayısı ile masa no da taşınmış olur. Hesap alırken masa kartı sisteme okutulur ve masa otomatik bulunarak hesabına ulaşılır.
Masaya En Yakın Yazıcı Sistemi:
Çok katlı yada mekanı geniş işletmelerde masa bilgilerinin ve siparişlerin ikinci kopyalarının alınması gereken durumlar olabilmektedir. Bu modül kullanıldığında, siparişler ve hesap istekleri ilgili yazıcıdan çıkarken ayrıca ilgili masaya en yakın yazıcıdan da toplu olarak bilgi fişi şeklinde çıkabilmektedir.
Ürünler:
1000 adet ürün ve 900 adet çeşni ile esnek ürün tanımlama sistemi. Her ürüne çeşniler içinden ilgili olanları atayabilme özelliği (Bu bölüm sayesinde garson ile aşçının görüşmesi tamamen engellenebilmekte bu da işletmeye 10 kata kadar hız sağalmaktadır.)
Ürün Pasifleme:
Stokta kalmamış ya da bir şekilde gün içinde satışı durdurulmak istenen ürün işaretlenip, tüm sistem de satışı durdurulabilmektedir.
Özel Menü Sistemi İle Günlük Menüler Oluşturulabilir:
Bu modül, her gün menüsü değişen işletmeler için geliştirilmiştir. Gün içinde menü belirlenmekte ve masa üstü terminaller ve PDA cihazları, sadece bu menüyü kullanabilmektedirler. Ayrıca bu modül ile ikinci tip bir menü oluşturulabilir. İşletme içinde normal satışlar yapılırken sadece bu menüyü kullanacak bolümler oluşturulabilir.
Aynı Tabakta Sistemi:
Birden fazla üründen oluşmuş özel bir menü, tek tabak içinde ayarlanabilmektedir (yurt dışında çok yaygın bir sistem).
Öncelik Sistemi:
EGEPOS’ta; ürün bazında ayrı ayrı, ürünlerin ne zaman geleceği, hangisinin pişirilmeye başlanacağı, hangisinin hangisinden sonra yada önce geleceği gibi bilgilerin mutfağa sorunsuzca iletilebilirsiniz.
Fiyatı Sonradan Belli Olacak Ürünler Sistemi:
Bu tarz ürünler (Örnek: balık gibi) fiyatı tartılınca belli olan ürünler için kullanılan bir sistemdir. Alınan sipariş içinde bu tarz bir ürün var ise bu ürün diğerlerinden farklı olarak yazıcıdan barkotlu olarak çıkmakta ve teraziden tartımı yapıldıktan sonra tartılan miktar kadar fiyatı otomatik hesaplanıp masaya işlenmektedir.
Farklı Fiyat Uygulamaları:
EGEPOS’ta belli saat aralıklarında satışa yapılan ürünlerin farklı fiyatlarla satış yapması sağlanabilmektedir. Ayrıca sadece belli masalara, sadece belli müşterilere, sadece belli müşteri kartı olanlara, sadece belli salonlara, sadece belli kullanıcılara gibi verilen ayrıcalık ayarları ile satışlar farklı fiyatlardan yapılabilir. Bu fiyatlar sabit fiyatlar olabileceği gibi belli oranlarda indirim yada artırım şeklinde de olabilir.
Kurulum, Uyarlama, Eğitim ve Kullanım Personelin işini kolaylaştırma özelliğiyle çalışan dostudur. EGEPOS’u kullanmak oldukça kolaydır.
İşletmeye uyarlaması, eğitimi ve desteği kolaydır.
Güvenli altyapı, sağlam ve hızlı veritabanı, esnek yapılandırma
EGEPOS kullanıcıları belli kalıplara uymak zorunda değildir. Çünkü EGEPOS; her işletmenin yapısına göre donanımsal ve yazılımsal olarak ölçeklendirilebilir bir yapıya sahiptir.
EGEPOS kullanıcıları, üretim ve stok takipten, paket ve rezervasyona, personel ve cari takipten, muhasebe ve raporlamaya kadar esnek yapılandırma seçenekleriyle ve değişken modül yapısıyla başka programlara ihtiyaç duymazlar.
Datacenter hizmeti ile şubelere ait verilerin güvenilir birimlerde saklama ve kullanma kolaylığı sağlar.
Hızlı veri tabanı altyapısı ile Web uygulamalarında kolay ve hızlı kullanım sunar.

Kuvvetli Rekabet Gücü
Web’den on-line anlık takip ve raporlama özelliğiyle istenen zamanda istenen veriye Dünya’nın her yerinden ulaşabilme kabiliyeti sağlar.
Çok şubeli işletmelerde şubelerin ve merkezin uçtan uca iş süreçlerini standardize edip, birimlerin aynı özellikleri ve aynı dili konuşmasını sağlayarak işletme verimliliğini arttırır
Kuruyemiş takip otomasyonunda Türkiye’de benzersiz yazılım platformu olması özelliğiyle her zaman bir adım önde olma imkanı sunar.

Patron Dostu
Daha az ve kalifiyeli personel ile kısa sürede daha fazla iş yapma imkanı sağlayarak verimliliği maksimuma çıkarır.
İşletme faaliyetlerini baştan sona kontrol altına alma ve satış, kasa ve stok kaçaklarını büyük oranda önleme kabiliyeti ile İşletme karında %25, performansta %10’lara varan artış sağlayarak yapılan yatırımı 3 – 8 ayda amorti eder. Müşteri talepleri ve malzeme ihtiyaçlarının karşılanması
On-line CRM takip (işletmeye ait bütün şubelerden işlem yapabilme, müşteri kartları, alışveriş puanı uygulaması gibi) sistemi ile müşteri taleplerinin zamanında ve istenen kalitede gerçekleştirilmesini sağlar.
Şube faaliyetlerinin tek bir merkezden on-line takibi ile, malzeme ihtiyaçlarının anlık tespiti, daha düşük toplam satınalma maliyeti, malzemelerin zamanında tedarik edilmesi ve iletilmesi kolaylığı sağlar.
Minimum stok takibinin sağlanması ile stoklama maliyetlerini en aza düşürülmesinde önemli rol oynar.
Tek elden kontrol, etkin planlama ve globalleşmede yönetim kolaylığı sunar.
Bilişim teknolojilerine yapılan yatırım ile, değişikliklere zamanında ve kolay ayak uydurabilme kabiliyeti kazandırır.

Kaçınılmaz Yükseliş
Teknoloji altyapısı kabiliyeti ve sağladığı faydalarla genişleyebilen bir yükselme yolunun çizilmesini sağlar.
EGEPOS Restoran Otomasyon Sistemi’nin modüler ve esnek yapısı ile çok geniş yelpazedeki konuk ağırlama veya satış noktası olarak çalışan işletmelere uyarlanabilmektedir. EGEPOS’un modüller özelliği sayesinde işletmeler kendi yapılarına göre sadece ihtiyaç duydukları modüllerini etkin bir şekilde kullanabilmektedir. Merkezi Yönetim Sistemi ile etkin bir şube yönetim takip ve tek merkezden yönetim sistemi ile tüm noktalarda takip sistemini sağlamaktadır. Ayrıca Franchise takip sisteminde kendi alanında bir ilke imza atmıştır.

Restoran
Masa sistemi, alakart sistemi ile çalışan restoran işletmelerinin tüm işletme ve yönetim faaliyetlerinin EGEPOS üzerinden gerçekleştirilmesini sağlar. Ayrıca bir işletme içinde birden farklı modüller kullanılarak performans artışı sağlanmaktadır. El terminali ile sipariş toplama, kiosk uygulaması veya sadece kasa üzerinden takip sistemi uygulanabilmektedir. Farklı bölüm yada salonlara göre farklı fiyat uygulaması gerçekleştirilebilir. Masa takip sisteminin yanında FastFood (Hızlı satış sistemi) ve paket sistemi takibi gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetini artırabilmek için müşteri kart uygulaması, Happy Hours gibi promosyonlar uygulanabilmektedir. Reçelendirme sistemi ile işletmenin anlık maliyet hesabı yapılarak takip edilebilmektedir.

Fast Food
Hızlı satış sistemi ile çalışan ve işletmelerin takip sistemini gerçekleştirir. Sistem genel olarak bir Pos sistemi (Kasada yer alan bilgisayar ) ve bir adet sipariş yazıcısından oluşmaktadır. Çalışma şekline göre sisteme üretim noktalarına yazıcı konularak dahil edilebilir. Ayrıca numara takip sistemi ile hazır olan sipariş pano üzerinden müşterilere duyurulabilmektedir. FastFood işlemlerinde hız çok önemli olduğu için grup satış sistemi oluşturulmuştur. Tek tuş ile ürün grupları satılabilmektedir. (Örneğin Döner + Ayran + Tatlı ) Müşteri kart takip sistemi ve paket takip sistemi de kullanılabilmektedir.

Pastane
Masa takip sistemi ile çalışan işletmelerden farklı olarak tartlı satış takip sistemi sisteme entegre edilmiştir. Böylece reyon satışları ayrıca bir sisteme gerek kalmadan online olarak EGEPOS üzerinden takip edilmektedir. Özellikle pastane işletmelerinde tüm noktalarda takip sistemi gerçekleştirilmektedir. İşletmenin yapısına göre masa takip sisteminde el terminali uygulaması, kiosk uygulaması, hızlı satış ve paket takip sistemleri de kullanılabilmektedir. Ayrıca barkodlu ürünlerin satışı için sisteme barkod eklenebilmektedir.

Cafe / Bar
Cafe ve bar tarzı çalışan işletmelerin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Garson satışları el terminali veya kiosk üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Çeşni sistemi ile ürünlerin ayrıntıları fiyatlandırılıp ürün kalabalığı ortadan kalkmaktadır. Örneğin (Pizza ile mantarlı Pizza arasında bir fiyat farkı var ayreten Mantarlı pizza tanımlamak yerine Mantarlı çeşnisine bir fiyat tanımlanıp böylelikle ürünü istediğiniz fiyat üzerinden satışı gerçekleşebilir.)

Kuruyemiş
Kuruyemiş sektörünce bir olarak geliştirilmiştir. Tartılı ürün satışlarının online olarak sisteme dahil edilmesi ve kasa üzerinden takibini gerçekleştirir. Sistem terazilerdeki satış bilgilerinin anlık olarak kasadaki bilgisayara atılmasını sağlamaktadır. Ayrıca özellikle birden fazla şubesi olan işletmeler için ürün ve fiyat güncelleştirmeleri anlıktır. Örneğin 40 şube ve ortalama her şubede 2 veya 3 adet terazi olan bir işletmenin fiyat değişikliği güncellemesi sisteme bağlı kasa ve terazilerde internet hızına bağlı olarak ortalama 2 dakika içinde tamamlanmaktadır. Ayrıca sistem üzerinden barkotlu ve barkotsuz ürün satışı, veresiye işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Paket
Paket takibi ile çalışan işletmelerde özellikle pizza satışı gerçekleştiren işletmelerde vazgeçilmez bir çözümdür. Caller ID özelliği sayesinde sistem aynı anda 2,4 veya 6 hat üzerinden gelen telefon bilgisini çözümleyerek müşteri kaydının otomatik olarak bulunmasını ve en son vermiş olduğu siparişlerin görüntülenmesini sağlar. Ayrıca kurye sistemi ile kuryelerin günlük performansları takip edilmektedir. Paket sisteminde bir CallerID cihazını aynı anda birden fazla bilgisayar kullanabilmektedir. Sistemin merkezi paket sistemine(CallCenter) ve merkezi müşteri takip sistemi (MyCRM) alt yapısı uygundur.

Butik Market
Orta ölçekli market, Büfe ve özellikle siteler içinde yer alan ve paket servisi yapan marketler için geliştirilmiştir. Barkotlu satış sistemi ve isteğe bağlı olarak paket servisi olarak çalışmaktadır. İşletme içersinde aynı zamanda bir restoran veya hızlı satış bölümü mevcut ise tek bir noktadan tüm satışların takip edilmesi ve raporlanması sağlanmaktadır. Sistem arka ofis kısmında modüler olarak online Logo,Netsis veya Mikro ile çalışmaktadır.


Call Center
Zincir işletmelerin tek bir merkez üzerinden aynı şehirde veya başka şehirlerdeki şubelerine paket siparişi verebilmelerini ve takip edebilmelerini sağlamaktadır. CallCenter sistemi sayesinde merkezi müşteri kayıtları şube bazlı paket satışları gibi bir sürü rapor alınabilmektedir. Ayrıca sisteme kayıtlı olan müşterilere bilgilendirme, promosyon ve özel günlerde SMS gönderilmesi sağlanmaktadır. Sistem üzerine alınan siparişler MyCELL aracılığı ile ilgili şubede yer alan EGEPOS programına iletilmekte ve ilgili sipariş yazıcılarından siparişlerin çıkması sağlanmaktadır.
Masa Satış Sistemi
Masa modülü, alakart çalışan işletmelerin tüm masa operasyonlarının yapıldığı modüldür.
10 adet salon ve her salonda 50 adet masa takip edebilirsiniz.
Her bir masaya 10 adet alt adisyon açabilirsiniz.
Açık olan adisyonlar alt adisyonlara bölünebilir ve bölünmüş olan adisyonları birleştirebilirsiniz.
Salon içersinde ve salonlar arasında açık olan adisyonları taşıyabilirsiniz.
Tek bir ekran üzerinden açık olan tüm adisyonları takip edilebilirsiniz
Bir masaya birden fazla garson tarafından giriş yapabilirsiniz.
Garsonların salon yetkilerine göre girişlerini kontrol edilebilirsiniz.
Hesabı alınan adisyonların tüm işlem özelliklerini (ürün ekleme, ürün silme, taşıma, birleştirme) sonlandırabilirsiniz.
Hesabı alınan adisyona resmi adisyon fişi ve fatura kesebilirsiniz.
Açık olan masaların açık olma süreleri ve en son sipariş veriş sürelerini tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz.
Yetki çerçevesinde iptal, indirim, yuvarlama, ikram ve diğer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Masalar ile carileri ilişkilendirilebilir ve otomatik olarak veresiye hesabına atılabilirsiniz.
Her masaya isim verebilirsiniz.
Tamamen yetkilendirme sistemi ile tüm işlemleri kontrol edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Ürün Satış Sistemi
20 ana grupta toplam 1000 adet ürün tanımlayabilir ve her bir ürün için özel ayrıntılar tanımlayabilirsiniz.
Her bir ürün için 6 adet fiyat tanımlayabilir ve kullanıcıların satış yetkisine göre farklı fiyatlardan satış yapmasını sağlayabilirsiniz.
900 adet ayrıntı (Çeşni) tanımlayabilirsiniz.
Çeşnilere fiyat tanımlayabilir ve ürün fiyatlarına etki etmesini ve reçete takibini sağlayabilirsiniz.
Ürünlere resim tanımlayabilirsiniz.
Özel menü sistemi oluşturabilir ve el terminalleri üzerinden bu menünün satışını sağlayabilirsiniz.
Her bir ürünü porsiyona göre sipariş edebilme özelliği ile yarım, 1,5 ve double ürünler için ayrı bir tanımlamaya gerek karmadan sipariş verebilirsiniz.
Stokta veya üretimde kalmamış olan ürünleri pasifleyebilirsiniz. Böylece sistem üzerindeki tüm sipariş noktalarından pasiflenen ürünün satışını sonlandırabilirsiniz.
Her bir ürün için barkod numarası tanımlayabilir ve barkodlu satış yapabilirsiniz.
Adetsel ve gramajlı ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.
rünlerin sipariş hazırlanma sırasını belirleyebilirsiniz.
Müşterilerin istekleri doğrultusunda sipariş verilen ürünleri gruplayarak tek bir tabakta servis edilmesini sağlayabilirisiniz.
Ürünler için sipariş sonrası fiyat belirlenmesini sağlayabilirsiniz. (özellikle balık restoran işletmelerinde müşteri önce balığını seçmekte balık mutfakta tartıldıktan sonra fiyatı barkod okuyucu sayesinde masaya otomatik olarak yansıtılmaktadır.

Hızlı Satış (FastFood) Sistemi
Tek bir ekran üzerinden tanımlı bütün ürünlerin satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Ödemeyi direk ve multi tahsilat (16 adet ödeme seçeneği) ile alabilirsiniz
Ürünlerin satış esnasında ayrıntılarını belirleyebilirsiniz.
Müşterilerinizin tanımlı cari kartları var ise veresiye hesaplarına aktarma işlemi yapabilirsiniz
Adetsel ve gramajlı satış yapabilirsiniz
Yetki çerçevesinde indirim yapabilirsiniz.
Ürünlerin porsiyona (yarım,1-5 ve double özelliklerine) göre satışını yapabilirsiniz. Ayarlarda tanımlanmış oranlara göre otomatik olarak porsiyon fiyatı hesaplanmaktadır.
Ürün satış grupları oluşturabilirsiniz. (Tek bir satış işlem ile birden fazla ürünün satışını gerçekleştirebilirisiniz. Örneğin Döner + Ayran grubunu oluşturabilir ve döner ile ayrı ayrı satabildiğiniz gibi tek bir işlemle iki ürününde satışını gerçekleştirebilirsiniz.
Gün bazında sistem tarafından özel tanımlanan işaretler ve ya numara sistemi ile önceki günlerde alınan fişlerler ürün satışını engelleyebilirsiniz.

Paket Takip Sistemi
Caller ID cihazı sayesinde arayan müşterinin kayıtlı ise bilgilerini ve en son vermiş olduğu sipariş bilgilerini görebilir ve müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.
Tanımsız ise hızlı kayıt sistemi ile müşteriyi tanımlayabilirsiniz.
Geriye dönük olarak paket müşterilerinizin tüm raporlarını alabilirisiniz.
Kurye bazlı paket takip sistemi gerçekleştirebilirsiniz.
Paket müşterilerini kuryelerin hesaplarına atıp gün sonunda toplu tahsilat yapabilirsiniz.
Kuryelere avans verebilir ve ara tahsilatlar yapabilirsiniz.
Paketlerin hazırlanma sürelerini ve kuryelerin teslim sürelerini takip edebilirisiniz.
Kuryelerin performanslarını takip edebilirsiniz.
Paket satış cirolarını bölüm olarak raporlayabilirsiniz.
Sipariş anında ödeme türünü öğrenerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayabilirisiniz.
Dilerseniz müşterilerinize tanımlı olan cep telefonu numaralarına özel günlerde SMS gönderebilirsiniz.
Market tarzı işletmelerde paket ekranını açtıktan sonra sepetini oluşturabilirsiniz. (Bu özelliklerdeki işletmelerde sipariş anında üzerinde parkod numarası ve müşteri bilgileri olan boş bir kağıt basılmaktadır. Müşterinin siparişleri buraya yazılarak hazırlandıktan sonra bu barkod numarasına göre ilgili müşteri bulunmakta ve sipariş sepeti oluşturulmaktadır.).

Herhangi bir sorununuz mu var?